KONST / Litografier / Färglitografi 12599295
nr 1259 9295
Ardy Strüwer
(1939-2023), Sverige
Färglitografi, Ardy Strüwer (f. 1939), Sverige. EA-upplaga, Pour Kaarina. Signerad. Motivet: 37x27
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 3 juni 2019
kl 20:38:44
500 kr
600 kr
Ardy Strüwer
Läs mer om Ardy Strüwer